top of page

Makine Halısı Yıkama

Makina halıları kolay kolay bozulmayan halılardır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta otomatik halı yıkama makinalarına ve doğru ekipmanlara sahip profesyonel halı yıkama firmalarından yardım almaktır.

Makine halıları temiz gibi gözükse de doğru şekilde yıkanmadığı zaman temizlikleri çok uzun süreli olmaz. Halılar yıkandıktan çok kısa süre sonra halı akarların arasında kalan kirleri yüzeye kusar ve mecburen halınızı yine yıkatmak zorunda kalırsınız. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için profesyonel firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Biz Melisa Halı Yıkama Fabrikası olarak makina halılarınızı havuz sistemi kullanarak tek tek otomatik makinada yıkamaktayız. Kurutma odalarımızda tozdan kirden uzak hijyenik ortamda kurutmaktayız.

Shaggy Halı Yıkama

Son yıllarda shaggy halılar evlerde daha fazla yer almaya başladı. Yapılan başarılı reklam çalışmalarıyla artık her evde shaggy halı görmek mümkündür. Shaggy halı makarna halı olarakta bilinmektedir. Hala bazı bayanlar halılarını kendi imkanları ile temizlemeye çalışmaktadırlar. Makina halıları evdeki imkanlarla bir nebze olsun temizlenebilmektedir. Ancak bu uzun tüylü shaggy halıları ev ortamında temizlemek imkansızdır. Shaggy halılar bol köpüren yıkama şampuanları ve bol bol su ile temizlenebilmektedir.

Sokaklarda halı yıkama yasaklandığı için artık böyle bir imkan bulunmamaktadır. Shaggy halılarınızın temizliğini sadece halı yıkama firmaları yapabilir. Evinizdeki imkanlarınızla bu halılarınızı yıkamaya çalışırsanız sonuçlar muhtemelen hüsran olucaktır. Melisa halı yıkama firmamız shaggy halılarınızı garantili olarak yıkamaktadır. Halı yıkamada uzmanlaşmış kadromuz hizmet için hazırdır.

Milas Halılarının Yıkanması

Milas halıları dünyaca meşhur halılarımızdandır. Kendine özgü desenleri, renkleri ve görünümüyle göz kamaştıran çok değerli halılarımızdandır. Milas halılarının temizliğinin mutlaka profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir. Melisa Halı yıkama firmamız evlerinizden milas halılarınızı alarak fabrikamızda hijyenik koşullarda temizleyerel tekrar evinize teslim ediyor. Ücretsiz servisimiz, kaliteli halı yıkama malzemelerimiz ve kalifiye personellerimiz ile milas halı yıkama işinde iddialıyız. Bizimle halılarınız ilk günkü temizliklerine kavuşurlar. Söz verdiğimiz vakit gelir halılarınızı evinizden alırız, tekrar konuşulan zamanda halılarınızı tertemiz olarak evlerinize teslim ederiz. Halı yıkama işinde farkı hissetmek istiyorsanız ayrıcalıklı hizmetimizden faydalanınız.

Yün Halıların Yıkanması

Yün halılar diğer halılara göre üstün özelliklere sahip halılardır. Yün halıların özellikleri saymakla bitmez. Bir kaç özelliğinden bahsetmek gerekirse yün halılar diğer halılara göre daha az toz tutarlar, daha geç kirlenirler, nem emme özellikleri vardır, gerektiğinde nemi geri verme özellikleride bulunmaktadır. Yün halılar dayanıklıdır, kolay kolay aşınmazlar. Yün halılar genel olarak açık renkte üretilmelerine rağmen capcanlı renklerlede üretilmektedir.

Geçici olarak evlerde temizlenebilmektedirler ancak bu temizlik kesinlikle yeterli değildir. Halılar bakteri üretimine açık eşyalardır. Sağlığınız bakımından belirli periyotlarda mutlaka halı yıkama fabrikalarına verilerek temizlenmelidir. Melisa Halı yıkama firmamız yün halı yıkama alanındada iddialıdır. Yün halıları özel yıkama teknikleri ve kaliteli yıkama şampuanları ile garantili olarak temizlemekteyiz. Yün halı yıkamada güvencenin adresi Melisa Halı yıkamadır.

bottom of page