top of page

Zebra Perde Yıkama

Günlük olarak kullandığımız zebra perdelerimiz ile neredeyse her gün göz gözeyiz desek pekte yalan olmayacak bir tespittir. Hal böyle olunca kullandığımız, ve eve gelen misafirlerimizin ilk gözlerine çarpan zebra perdelerimizin temiz ve sağlıklı olması çok büyük önem taşımaktadır. Bunun için zebra perde yıkama firmamız sağlığa büyük önem verdiğinden dolayı size zebra perde yıkama konusunda servis hizmeti sunmaktadır.

4 mevsim veya yılın her günü perde yıkama ve temizleme hizmeti sunmaktayız. Evinizin dünyaya açılan pencerelerini süsleyen zebra perdelerinize yıkama hizmeti almak için bir telefon kadar yakın olan firmamız Melisa Halı Yıkama Fabrikası , Gönen geneline hizmet vermektedir..

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama sistemli çalışmayı gerektiren bir yıkama işlemidir. Günümüz teknolojisi ve ev tekstil ürünleri araştırmasında stor perde ev hanımlarının ve iş yeri sahiplerinin perde konusunda sorunlarına kolay çözümler sunması açısından büyük önem taşımaktadır. Evlerdeki veya iş yerlerindeki stor perdeler-zebra perdeler zamanla kullanımına ve çevre şartlarına göre düzenli olarak yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir.

Stor perdeler ve zebra perdeler mekanizmalı perdeler olduğundan dolayı perde aparatlarının zarar görmemesi gerektiğinden bu perdelerin işin uzmanı servisler tarafından yıkanması ve temizlenmesi daha uygun olacaktır. Melisa Halı Yıkama Fabrikası sizin adınıza stor perde yıkama servisi olarak stor perde yıkama ve zebra perde yıkama işlemini memnuniyetle yerine getirmekteyiz.

bottom of page